Řidič otáčel auto, smetla ho přijíždějící tatrovka. Nepřežil!

Nehoda u Žamberka

Osudným se šoférovi stalo otáčení na rušné silnici mezi Žamberkem a Líšnicí. „Osobní auto se otáčelo nedaleko křížení silnic I/11 a 312. Od Žamberka v té chvíli přijížděla nákladní tatra, kterou řídil dvaačtyřicetiletý muž,“ popsal momenty před srážkou policejní mluvčí Ondřej Zeman.

Subaru ovšem náhle vjelo před náklaďák, řidič tatry už nestačil zareagovat a osobák bočně smetl. „Osmačtyřicetiletý šofér osobního vozu podlehl utrpěným zraněním na místě, jeho o rok mladší spolujezdkyni záchranáři s velmi vážnými zraněními převezli do nemocnice,“ upřesnil Zeman.

Jedině šofér tatry vyvázl z děsivé nehody nezraněný, u mrtvého muže byla nařízena soudní pitva. Policisté v Líšnici odklánějí dopravu, podle odhadů tu omezení vydrží až do večera.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek