Řidič golfu naboural při parkování na sídlišti šest aut a vzal roha

Karambol se odehrál po 22. hodině v Klausově ulici.

“Slyšel jsem rány. Vyšel jsem ven a uviděl tu katastrofu,“ řekl majitel jednoho z poškozených vozů.

Golf vjel do úzké ulice s auty stojícími po obou stranách a nejprve narazil do mazdy, kterou odhodil na vůz před ní. Řidič se jal couvat a nikterak mu nevadilo, že si při nárazu nalomil přední kolo.

Při jízdě vzad poškodil další čtyři auta včetně malého náklaďáku, o který se zastavil. Zřejmě z posledních sil svých i svého motorového oře zajel kus dopředu napříč k chodníku. Silně potlučený golf zamkl a vzal nohy na ramena.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Feb2017/1965672.jpg?d41d

“Byl jsem tu hned, ale nikoho jsem nezahlédl,“ uvedl zmíněný poškozený.

Po řidiči pátrali policisté i s pomocí služebního psa, ovšem marně. Golf nebyl nahlášen jako kradený, jeho majitel tedy bude mít policii co vysvětlovat.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Feb2017/1965673.jpg?d41d

Volkswagen nechali policisté odvézt odtahovou službou. Majitelé poškozených aut, které strážci zákona nezastihli, dostali za stěrač úřední papír s potvrzením, že se bez svého přičinění stali účastníky dopravní nehody, a s instrukcemi.

Neoficiální rekord v počtu aut nabouraných na jeden zátah drží někdejší policejní důstojník Karel Kadlec, který jich pod vlivem léků a alkoholu dokázal na pražských Vinohradech poničit 29.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek