Reportér bojoval s hurikánem, za ním dva muži prošli v klidu. VIDEO

Hurikán Florence

Hurikán Florence v pátek zasáhl Severní Kalifornii a vyžádal si již pět obětí. Bez proudu je celkem 900 tisíc domácností. Jeden z reportérů americké stanice Weather Channel Mike Seidel natáčel o hurikánu reportáž, která ale obletěla svět z poněkud kuriózního důvodu, uvedl britský deník Mirror.

Na videu, které se objevilo na sociálních sítích, se Seidel snaží během živého vstupu stát na nohou a s větrem doslova bojuje. Netušil však, že za ním bez problému a velmi klidnou chůzí prochází dva muži v kraťasech. Video hned po odvysílání obletělo sociální sítě a stalo se velmi populární.

So dramatic! Dude from the weather channel bracing for his life, as 2 dudes just stroll past. #HurricaneFlorence pic.twitter.com/8FRyM4NLbL

— Tony scar. (@gourdnibler) 14. z 2018

Televize se poté reportéra ve svém vyjádření zastala. „Je důležité si uvědomit, že oba jednotlivci v pozadí jdou po betonu a Mike Seidel se snaží udržet na mokré trávě poté, co hlásil živě až do rána a je nepochybně vyčerpaný,“ zprostředkoval vyjádření televize Weather Channel deník Mirror.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek