Řepka se obul do Novotného ženy! Jaká přišla reakce?

Tomáš Řepka a Vlaďka Erbová

Mezi těmito dvěma kohouty začíná zase pěkně přituhovat! Proto vyhlášený ranař Řepka neváhal zajet až k Novotnému domů, kde si to s ním chtěl vyříkat tváří v tvář.

„Tak jsem se včera s kamarádem vypravil za tím prasopsem, abychom si přátelsky pokecali, když jsme teda byli ti kamarádi, jak Pavel rád říká. A aby neměl pocit, že mu někdo vyhrožuje, což tihle srabi často mívají,“ začal svůj útočný komentář na Facebooku Řepka, který se jako již tradičně dopustil spousty pravopisných chyb. Důležitější je však pro něj evidentně obsah jeho sdělení…

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FtomasrepkaCZ%2Fposts%2F1834872689918318&width=500

„Měl jsem o důvod vic ho navštívit….Teď dokonce budeme mít výročí, protože tenhle pytel sr*cek je námi posedlej už přesně rok. Zatim se nenaplnilo nic z toho, čím Vás tahle zrůdička rok zásobuje. Nekonají se žádný kriminály, vyhazovy, problémy ani tresty smrti, ani bezdomovectví a co je pro něj asi nejhorší, ani chudoba. A já ani Kačka jsme nespáchali sebevraždu, ke který nás nabádá,“ podotkl Řepka a ve svém přísném výlevu dál pokračoval.

„Abyste se pobavili, tak tenhle neúspěšnej a prizdisráčskej šulin vyhrožuje denně už rok všem našim známejm, posilá maily do redakcí se zaručenejma zprávama o nás, prohlašuje, že je informátorem policie, ví všechno, za co bude kdo odsouzenej a na jak dlouho. Neštítíi se vypisovat všem kamarádům, zaměstnavatelům i spolupracovníkům. Posedlý stalkerský h*vado. Teď by měla jit sedět Katka. Asi za barvu rtěnek, nebo knížky, co má doma,“ uvedl někdejší lídr Sparty a do konflitku neváhal zapojit ani svou bývalou ženu Vlaďku Erbovou.

„Dokonce se (Novotný) spojil s mojí exmanželkou, která pro něj vždycky byla koštětem a prostitutkou a zpraváma, co mi o ní psal, se bavíme doteď. Tak snad Erbová jednou nevystřízliví, když se jí to nepovedlo celej život, už se to asi ke smutku našeho syna nestane,“ prohlásil Řepka. Pak přešel opět k Novotnému.

„Vážně Pavle, dyť si nikdy nic neznamenal, neumíš se ničemu postavit a jseš nula, která respekt nemá a mít nebude. Je těžký si to přiznat?“ zasmál se slavný fotbalista.

Svůj jadrný vzkaz mu však nemohl předat osobně, neboť Novotný nebyl doma. Dveře otevřela jeho manželka. „Když se rozhodnu si s ním promluvit, zalígruje se doma a pošle za sebe svou ženu. On si vždycky problémy, jako správný ho*no řeší přes ženský. Tak Pavle, nevymlouvej se na tatínka, brzy se potkáme a místo mě a Katky se starej o svoji ženu. Včera jsem ji viděl a víš co…. bylo mi jí líto. Rozebírat to tady nebudu, ale kdysi v Atlasu jí to slušelo víc a možná tehdy k flašce neměla tak blízko. Je to smutnej příběh…,“ naznačoval Řepka něco, co ví snad jen on sám.

Novotného reakce na sebe nenechala čekat dlouho. „Po jedenácté v noci u nás (už podruhé během dvou týdnů) zazvonil Tomáš Řepka. Bohudík pro něj jsem nebyl doma. I když bohudík…Moje paní mu předvedla blikanec, během kterého stihl jen ustupovat a něco blekotat. Policii ani tentokrát nevolala,“ uvedl na sociálních sítích Novotný.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Feb2018/2103185.jpg?d41d

„Je jí Řepky líto, ví, že to měl befelem. Dostal ode mě sms, ať 20 min počká, že jedu z natáčení. Nepočkal. Ani se nedivím. Jak říkám, ženu mám velmi ráznou. Hovno král Prahy. Je to srab, co v noci zvoní a budí děti a pak uteče před statečnou ženskou. Troska k politování…“ dodal ostrým jazykem.

Inu, tahle (směšná) válka si jen tak neskončí…

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek