Reakce na kritiku: Hvězda PSG vyhledala pomoc psychologa!

I když za výkony v dresu francouzského gigantu Paris St. Germain slyší obvykle slova chvály, v zápasech argentinské reprezentace už to tak slavné není.

Kritika se na Angela di Maríu snášela hlavně během kvalifikace o MS, kam se Jihoameričané dostali doslova na poslední chvíli. To fanoušci hodně těžce nesli a terčem jejich posměšků se mj. stal i devětadvacetiletý rodák z Rosaria, jenž kvůli tomu dokonce neváhal navštívit psychologa.

„Bylo to pro mě hodně bolestivé období. Ale musím říct, že mi psycholog dost pomohl. Naučil mě o tom mluvit, což pro mě bylo velmi důležité. Teď už vím, že o nějakých věcech musím přemýšlet trochu jinak,“ poznamenal Di María, který svým upřímným přiznáním jistě mile překvapil velkou část svých fanoušků.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek