Psí brýle? To je vtip? Ne, nápad za miliony dolarů!

peer-to-peer půjčky

„Lidé často nevědí, co chtějí, dokud jim to neukážete.“ Tímto heslem se řídil nejen Steve Jobs, ale také usměvavá zakladatelka americké společnosti Doggles Then Roni Di Lullo. Viděla mezeru na trhu a zároveň včas rozpoznala potřebu psích mazlíčků. Chopila se šance a dnes její nápad vydělává miliony dolarů ročně.

Myšlenka pořídit sluneční brýle psím mazlíčkům se zrodila jednoho dne při venčení její border kolie Midknight. Všimla si, že při házení frisbee Midknight letající talíř minula, jako by ho vůbec neviděla přes paprsky kalifornského slunce. Když lidé nosí brýle, proč by nemohli i psi? A tak vznikl milionový nápad.

Úspěch její idey podtrhuje nejen výše ročního obratu společnosti, ale také rozšíření sortimentu o další „vychytávky“ pro zvířecí mazlíčky. Stále se specializuje na psy, pro které kromě brýlí s volbou různých odstínů skel připravila i módní čepice, šperky, batohy, cestovní pelechy, botky aj. Na produktech pro kočičí milovníky postupně pracuje.

A co vy? Máte také takovýto nápad? Nebojte se ho zrealizovat. Pokud potřebujete na rozjezd projektu peníze, pamatujte si, že investicí může být i půjčka.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek