PRVNÍ FOTO: Andrea Růžičková ukázala poprvé od porodu celou postavu! Jak jí to sluší?

Andrea Růžičková alias Marika Lukáčová ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se už téměř dva týdny raduje spolu s manželem Milokášem ze syna Tobiáška. Tobiášek na svě dlouho nechtěl, herečkam bezmála dva týdny přenášela, nakonec ale vše dobře dopadlo a dneska už je půvabná Andrea sy synem doma.

Herečka rodila v Hořovické porodnici, kde si péči personálu a služby nemohla vynachválit. Při odchodu z porodnice na sociální síť napsala: „Bye, bye, jsme nejšťastnejší pod sluncem! Jedeme domů, bylo o nás královsky postaráno. Takhle má vypadat nemocnice a porodnice 21.století! Smekáme! Speciální poděkování dokonalé paní primářce neonatologie Mudr.Mileně Dokoupilové a nejúžasnější porodní Mudr. Daně Chudáčkové, a neméňě našemu anděli Marušce Proškové!“ což dokazuje, že herečka byla opravdu spokojená.

Od té doby si Andrea užívá mateřských povinností. Nyní ale zveřejnila fotku z nákupu oblečení pro novorozeného synáčka a u toho i možná nechtěně odhalila svoji postavu. A nutno uznat, že herečka až na lehce pobledlou tvář vypadá famózně. Není divu, že se Andrea před herectvím živila modelongem. I po tak náročném procesu, jako je těhotenství a porod, se její tělo dává evidentně rychle dohromady a herečka má opět postavička jako lusk! A případné drobné nedokonalosti? Ty se dají vždy lehce schovat…

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek