Prozrazeno z Ordinace: Co čeká Bibi s Markem po společné noci?

Přehrát poslední díl

Bibi se probouzí po milování vedle Marka a je šťastná, předpokládá, že společná noc povede k dalšímu sblížení a je začátkem vztahu. I když ví, že Marek je sukničkář a nechce se vázat, myslí si, že s ní to bude jinak. Hluboce se mýlí. A hned u snídaně ji bude čekat studená sprcha.

„Já bych chtěl, aby to zůstalo tak, jak to bylo,“ zpraží ji Marek, když mu servíruje dobroty na stůl se slovy, že ráda vaří a ještě radši je, když to jejímu klukovi chutná.

Všechny naděje i představy, radost, vše je rázem pryč. Stačí jedna věta a výraz v obličeji Bibi se z blaženého mění v zahořklý. Marek tuší, že je zle a snaží se situaci zachránit: „Bylo to fajn, rád bych si to i zopáknul. Ale, vždyť jsem ti vysvětloval, že já se nechci vázat. Prostě nejsem připravenej začínat nějakej vztah.“

Slzy Bibi neminou a Marek v průběhu dne pochopí, že udělal chybu. Přizná se i Hanákovi. „Sem debil.“ Bibi se bude chtít odstěhovat ze šéru a přestane s ním komunikovat.

Změní Marek svůj názor a zkusí nový vztah? Nebo je sblíží událost, kdy bude Marek napadnut, což je následek jeho předešlé rvačky? Dívejte se v novém díle v úterý 14. listopadu od 20:20 na Nově.
http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Nov2017/2070309.jpg?d41d

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek