Provoz na D5 se zcela zastavil, z kamionu unikla chemická látka

Vážná nehoda u Mohelnice

Dopravu na D5 v úterý dopoledne zablokovala nehoda na 27. kilometru, provoz v obou směrech byl zcela přerušen. Policisté ve směru na Prahu odvádí dopravu na exitu 28 Bavoryně, ve směru na Německo pak na exitu 22 Beroun – západ.

Podle infromačního portálu Ředitelství silnic a dálnic ČR se za nehodou ve směru na Německo vytvořila dlouhá kolona, která měla krátce před jednou hodinou odpoledne přes šest kilometrů.

„V 11:52 ve směru na Plzeň havaroval nákladní vůz do svodidel. U řidiče jsme provedli dechovou zkoušku s negativním výsledkem,“ potvrdila policejní mluvčí Marcela Pučelíková.

Řidič policii tvrdil, že usnul za volantem. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění, nicméně se protrhl bok nákladního auta a na komunikaci unikla chemická látka. S velkou pravděpodobností by mělo podle policie jít o polymerové kuličky.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek