Profesor, který operoval Jiřího Pomeje: Herce čekají velká omezení! Tyhle běžné věci teď nemůže dělat

Jiří Pomeje ležel v ústřední vojenské nemocnici pod dozorem pana profesora od 26. prosince. drastická hladovka rakovinu hrtanu porazit nedokázala, i když Jiří bojoval statečně! Před 14 dny mu tak museli napadenou část krku odoperovat!

Jiří Pomeje sice přišel o svůj jedinečný hlas, ale bude žít – a uvidí vyrůstat svou krásnou dcerku Aničku! Bude se muset ale naučit přizpůsobit životu se „slavíkem“.

„V současné době se bude léčba soustředit na vyšetření, která by léčbu mohla ještě doplnit. To znamená, že bude opět v péči onkologů, kde bude zvažována další terapie, která by měla probíhat na základě výsledků histologie, která byla stanovena po operaci z toho odebraného hrtanu,“ říká lékař. „Samozřejmě se bude léčba potom soustředit na takzvanou rehabilitaci hlasovou,“ dodal.

Podle profesora se nyní nebude moci Jiří Pomeje například koupat v moři či v bazénu, jak byl zvyklý, jinak by se mohl utopit. Nebo se nemůže normálně vysmrkat.


Exkluzivní rozhovor s panem profesorem, který operoval Jiřího Pomeje, s podrobnými informacemi, můžete sledovat už dnes večer ve 21:35 hodin v pořadu Prásk!

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek