Procházka se vrací z Turecka do Čech. Hrát bude za Baník Ostrava

Jan Baránek

Zprávu potvrdil hráčův agent Pavel Zíka ze společnosti Global Sports. Podlě něj už zbývá doladit jen podmínky smlouvy s Baníkem.


„Dnes v poledne jsme po zhruba čtyřtýdenních jednáních ukončili po dohodě smlouvu s Osmanlisporem, přičemž klub se s Vaškem vyrovná finančně. Vašek okamžitě odjel v Ankaře na letiště a je na cestě do Beleku, kde má Baník soustředění. Zítra už by měl nastoupit v přípravném utkání,“ řekl Zíka pro ČTK.

Procházka začínal v Plzni, kde odehrál většinu ze svých 300 ligových zápasů v české lize a získal také dva mistrovské tituly. Dále působil v dresu Mladé Boleslavi a hostoval i ve Slovácku.

V reprezentaci se objevil v patnácti zápasech. Do Turecka odešel před dvěma lety a v minulé sezoně pravidelně hrál, ale letošní sezoně nastupoval méně.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek