Problémy v Edenu: Pokuta za fanoušky a Bořil mimo hru

Úřadující mistr ligy z Edenu teď neprožívá nijak oslnivé období. Po posledním nezdaru v Plzni ztrácí na špici tabulky už 14 bodů a mluví se o neshodách na trase trenér – hráči, teď navíc přišla další rána v podobě trestu od disciplinární komise Ligové fotbalové asociace (LFA).

Ta udělila vršovickému klubu pokutu 110 tisíc korun za řádění fanoušků při utkání s Libercem. Příznivci sešívaných totiž používali pyrotechniku a dopouštěli se výtržností, za což Slavii navíc hrozí také uzavření stadionu.

A aby toho nebylo málo, Slavia přišla do konce podzimu ještě o člena základní sestavy – krajního beka Jana Bořila.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Aug2017/2037033.jpg?b1d5

Ten dostal v Plzni čtvrtou žlutou kartu v sezoně, takže musí vynechat příští kolo s Duklou. Zároveň ale přijde i o následné zápasy s Jabloncem a Ostravou, neboť ho disciplinárka dodatečně potrestala flastrem na dva duely za surovou hru.

Bořil se provinil v utkání s Libercem, kdy v souboji bez míče zákeřně nakopl Martina Graiciara. U sudího mu to ještě prošlo, u disciplinárky už ale nikoliv.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek