Problém s gólmany Vegas: Fleury otřes mozku, Subban se zranil!

Marc-Andre Fleury utrpěl otřes mozku v polovině října. Stalo se to v zápase s Detroitem, kdy ho do hlavy zasáhl útočník Anthony Mantha. Poté Vegas umístilo Fleuryho na listinu zraněných hráčů.

https://www.youtube.com/embed/iBv1H3o6oh8

Díru v brankovišti měl zacelit Malcolm Subban. Bratr nashvillského obránce P. K. Subbana přišel k nováčkovi soutěže během letošního ročníku z Bostonu, kde nedostával příležitost v prvním týmu. Jenže Subban neodchytal za Golden Knights ani tři kompletní zápasy. V tom večerním se St. Louis totiž střídal, když se při zákroku zranil. Zřejmě jde o třísla, ale klub jeho zdravotní problémy více nespecifikoval.

https://www.nhl.com/video/embed/subban-exits-in-the-3rd/t-277350912/c-53763103?autostart=false

Otázkou je, kdo teď bude hájit bránu týmu z města hříchu. V utkání s Blues zaskočil za Subbana Oscar Dansk. Švédský gólman se před třemi lety neprosadil v Columbusu a zamířil domů do Švédska. Letos se do zámoří vrátil. Teď bude zřejmě nějakou dobu plnit roli jedničky. Nečekaně.

A otázka náhradníka ve Vegas? Pravděpodobně bude jeho roli plnit Maxime Legacé z farmářského Chicaga Wolves. Také pro něj je to šance, jak zažít premiéru v NHL.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek