Princ Harry to s Meghan myslí vážně. Chystají se společně žít

Bydlení přítelkyně prince Harryho

Dvaatřicetiletý princ, který je jedním z nejžádanějších mužů na světě, možná už našel tu pravou. Pětatřicetiletá Meghan Markle, která nyní žije v Kanadě, se brzy přestěhuje do Velké Británie. V rozhovoru pro americká média potvrdila, že „se chystá vzdát své kariéry a věnovat se jiným věcem“.

Princ mezí tím renovuje svůj apartmán v Kensingtonském paláci. Údajně na opravy spěchá. „Pořád se chodí dívat a ptá se, kdy to už bude hotové. Vypadá to tak, že má se stahováním pořádně naspěch,“ řekl zdroj deníku Daily Mail.

Nový apartmán by se měl nacházet blízko křídla, ve kterém bude bydlet vévoda a vévodkyně z Cambridge od září, kdy princ George nastoupí do Thomas’s school v Battersea v Jižním Londýně. „Je milé, že Harry a Meghan budou žít vedle Williama a Kate,“ dodal zdroj. Přátelé páru si myslí, že nemají daleko od svatby.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek