Příjezd lídrů na Novu: Babiš dorazil dřív, Zaorálek si dal na čas

Volby do Senátu - volební místnost - 4

Před zahájením Nova Duelu, ve kterém den před volbami debatují Lubomír Zaorálek (ČSSD) a Andrej Babiš (ANO), probíhaly velké přípravy. Andrej Babiš dorazil s předstihem, Lubomír Zaorálek měl drobné zpoždění.

Oba politici debatovalit o tématech, která nejvíce zajímají voliče – o bezpečnosti a migraci, ekonomice, sociálních jistotách nebo o budoucnosti České republiky a Evropské unie.

Exkluzivní předvolební duel začal v 19:55. Moderoval ho Rey Koranteng. „Já se na duel samozřejmě těším, ale podstatné je, jak se na duel těší oba dva pánové, kteří jsou našimi dnešními hosty,“ nechal se na úvod slyšet moderátor Nova Duelu Rey Koranteng.

„Překvapilo mě, s jak malým doprovodem Andrej Babiš dorazil. Myslím, že to byli tři lidé. Ale měl hodně tlustou složku podkladů,“ všiml si zkušený moderátor.

S podobnou suitou přišel do budovy TV Nova i lídr sociálních demokratů. „Pan Zaorálek má sebou také pouze čtyři spolupracovníky a také svírá v rukou velkou složku podkladů,“ dodal Koranteng.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek