Překvapení v Ulici: Hana Holišová prozradila, jaká oblíbená česká kapela se v seriálu objeví! A k jaké příležitosti?

Přehrát poslední díl

Manželé Maléřovi mají v poslední době starostí až nad hlavu. Kromě puberty syna Filipa řeší i svou neteř Marcelu, které poskytli střechu nad hlavou a doma jim tak částečně nahrazuje dceru Rozárku, která odjela studovat a věnovat se modelingu za velkou louži.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Aug2017/2032784.jpg?d41d

Ve čtvrtek si oba manželé trochu odpočinou – budou totiž slavit kulaté výročí. V hospodě u Henryho na Veroniku Maléřovou čeká velké překvapení. Manžel Martin si pro svou ženu připraví k 20. výročí svatby překvapení v podobě velké oslavy s přáteli, na kterou pozve i kapelu Čechomor, která Maléřům hrála na svatbě.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Feb2018/2101280.jpg?d41d

Rodinu Maléřových ale jinak nečeká moc jednoduché období. Už brzy budou muset řešit trable své neteře Marcely, u které naplno propukne mentální anorexie. Moderátorka Hanka Reinders ve vysílání Snídaně s Novou také naťukla další aktuální seriálové téma – problém, který není tak snadné vyřešit…

Na celý rozhovor se podívejte ve videu!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek