Představitel Lorenza hrál ve filmu po boku herce ze seriálu Přátele! Budete překvapeni, o koho jde

Představitel Itala Lorenza v podání charismatického Cristiana Donatiho vtrhl do seriálu jako velká voda. V Poslední době se zdá, že jeho role možná pohne dějem více, než to původně vypadalo. Jisté je, že Cristiano je zkrátka fešák a kromě toho i nadaný herec s až nečekaně bohatými profesními zkušenostmi. Kromě seriálu Ulice hraje nejen v reklamách a divadle, ale i v televizních filmech a seriálech.

Role italského herce nejsou sice zatím hlavní, ale díky ním má zatím příležitost hrát vedle významných hollywoodských velikánů. Na sociální síti se před nedávnem pochlubil fotkou s hercem, kterého můžete znát nejen z řady skvělých americkcýh komedií, ale hlavně z dnes již legendárního seriálu Přátelé. A koho že v něm ztvárnil?

Sympaťák Paul Rudd (48) se před lety v seriálu objevil jako Mike Hannigan – přítel ztřeštěné Phoebe. Kdo viděl Přátele alespoň jednou, určitě si vzpomíná, jak k jeho zařazení mezi známou partičku došlo. Joey řekl Phoebe, že jí domluvil rande s jakýmsi Mikem. Jenže ve skutečnosti na to zapomněl a nikoho pro ni neměl. Přišel tedy do jejich newyorské kavárny Central Perk, kde zakřičel „Miku!“ a Mike se otočil. Touto komickou scénou započala jeho poměrně významná role v seriálu. A právě s ním měl možnost Cristiano si nejen zahrát, ale pořídit i tento milý, pohodový snímek! Oběma to vážně sekne, nemyslíte?

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek