Pravda o odchodu Jana Čenského z Ordinace: Vrátí se ještě?

Nové díly Ordinace - nové postavy

David Suchý neměl v poslední měsících zrovna nejšťastnější období. Odešla od něj manželka a i s oběma dětmi se odstěhovala na Slovensko a v nemocnici mu zatápí ředitel Hejduk. Není divu, že má všeho po krk a potřebuje vypnout.

Shodou okolností se v nemocnici objeví nabídka na stáž do Ugandy a Suchý se rozhodne ji vzít. Jako primáře za sebe nominuje Otu Kováře. Hejduk se ale bojí, že Ota bude ještě horší oříšek, než byl Suchý. Na místo primáře se navíc tlačí i Tomáš. Kdo nakonec získá primariát?

Ačkoliv se může zdát, že David Suchý svým odjezdem do Ugandy opouští Kamenici a tím i Ordinaci v růžové zahradě 2, není tomu tak. Diváci o postavu Davida rozhodně nepřijdou. Za jakých okolností a hlavně s kým se do Kamenice vrátí, je ale velkým překvapením. Už teď můžeme prozradit, že jeho návrat bude skutečně nečekaně velkolepý.

Premiérové díly Ordinace v růžové zahradě 2 můžete sledovat každé úterý a čtvrtek ve 20:20 na Nově. Poslední dva díly jsou k zhlédnutí na NOVA Plus, všechny jsou k dipozici na VOYO.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek