Popíjeli, když Marek vytáhl zbraň. Muž (27) se střelil do obličeje!

Myslivci na honu - Ilustrační foto

Bratislavští policisté v posledních dnech řešili vážný incident v Priehradné ulici. V rodinném domě tu popíjela trojice mladíků alkohol a to tak dlouho, až jeden z nich vytáhl krátkou pistoli. Tu Marek (24) podle policie držel legálně.

Zbraň podal 27letému muži, který ji následně podával dál 23letému muži,“ sdělil mluvčí policie Michal Szeiff s tím, že při neodborné manipulaci s ní došlo k výstřelu. „Výstřelem utrpěl 27letý muž těžké poranění v oblasti tváře, s kterým ho převezli do nemocnice,“ dodal mluvčí.

Přivolaná policejní hlídka na místě zadržela zbývající mladíky a převezla je na policejní stanici. Jak informují tvnoviny.sk, Marka (24) obvinili z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky a umístili do cely předběžného zadržení.

Markovi nyní za nebezpečné jednání hrozí v případě prokázání viny vězení na dva až pět let. Současný zdravotní stav postřeleného muže není známý.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek