Pomozte ho najít! Zmizel Čenda, nedokáže se o sebe postarat

Pátrání - GILOVÁ PAVLA JOHANA, OGBOI JESSICA, VÍTKOVÁ PETRA

Čeněk odešel z chráněného bydlení ve Šluknově kolem poledne. Policisté zjistili, že byl naposledy spatřen zhruba v půl čtvrté na silnici ze Šluknova na obec Rožany, které pokračuje dále do Německa.

„Od té doby o tomto muži nemáme žádnou informaci. Pohřešovaný je nesvéprávný, bez orientace v čase a prostoru. Pro své okolí není nebezpečný,“ uvedla mluvčí policie Ústeckého kraje Veronika Hyšplerová.

Čeněk měří přibližně 170 až 175 centimetrů. Je střední postavy, má krátké černé rozcuchané vlasy a hnědočerné oči. Když odcházel z domova, měl na sobě fialovou bundu a černé tepláky. Na zádech pak měl černý batoh.

„Policisté žádají občany a případné svědky, kteří muže zahlédli či mají informace, jež by mohly pomoci pohřešovaného vypátrat, nechť se obrátí na nejbližší policejní služebnu nebo na tísňovou linku 158,“ vyzvala Hyšplerová.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek