Policisté zastavili řidiče. Do jeho auta narazil motorkář a zabil se!

Mladík zůstal viset na plotě

Nehoda se stala včera krátce po třinácté hodině na hlavním tahu mezi Ostravou a Karvinou. Na čtyřproudovce narazil na rovném úseku do právě odstaveného vozidla pětapadesátiletý řidič skútru. Ten na místě zemřel.

Nehoda se ale přihodila shodou nešťastných okolností. Odstavené vozidlo totiž řídil řidič, který za volant vůbec usednout neměl. Měl totiž zakázáno řídit do konce příštího roku.

„Řidič nereagoval na pokyny policistů aby zastavil vozidlo při běžné silniřční kontrole, naopak začal ujížděl,“ uvedla mluvčí karvinské policie Zlatuše Viačková.

Nakonec zastavil až na kraji silnice v Ostravské ulici, kde se později zmiňovaná nehoda stala. Policisté později zjistili, že šofér řídit vůbec nesmí. A navíc, že vůz není jeho.

Policie ho tak vyzvala, aby vůz odstavil, zabezpečil proti krádeží a kontaktoval majitelku, aby si auto odtáhla. Krátce nato se ale proti odstavenému vozidlu v plné rychlosti řítil motorkář a v plné rychlosti do auta i narazil. Neměl šanci přežít.

Zdali měl nějaký zdravotní problém, nebo za nehodu může někdo druhý ukáže policejní vyšetřování.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek