Policisté zastavili bourané auto, řidička odmítla test na alkohol

Auto se zašpiněným sklem - 4

Tísňová linka přijala hlášení o nehodě osobního auta mezi ulicemi Hlavní a Severní. Vůz měl narazit do jiného stojícího auta kolem půl šesté. Auto ale po nehodě pokračovalo dál v jízdě. Celou situaci vyjeli prošetřit pražští policisté.

„Policisté zastavili vůz v ulici Roztylská. Řidička ve voze odmítla zkoušku na alkohol,“ potvrdil zásah policistů mluvčí Jan Daněk. Řidička se tak dopustila přestupku Odmítnutí testu na alkohol / návykové látky, který je řešen nejvyšším postihem.

Nedá se tedy zcela jasně určit, zda byla skutečně pod vlivem alkoholu. V autě s ní ale cestovaly děti.

Policisté se případem dál zabývají. Policejní mluvčí nemohl potvrdit, zda se skutečně jednalo o auto, které na Spořilově bouralo. Automobil ale nesl známky dřívější nehody, měl rozbité zrcátko a promáčklý bok. Další detaily odhalí až policejní vyšetřování.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek