Policie hledá zloděje kondomů! V Pardubicích ukradl rekordní počet

Policie chytla recidivistu s ukradenou babetou

Důvod krádeže zatím není jasný. Policie pachatele ještě nechytila, ale vzhledem k množství ukradených prezervativů to vypadá na erotomana. „To bude mít do stáří, do důchodu až,“ myslí si lidé. „Asi to někam prodá,“ tvrdí další.

Martin Pažout se s kondomovým zlodějem setkal, slyšel totiž nářek prodavačky, která právě přišla o zboží. Rozpohyboval dvoumetrové a 120 kilogramů těžké tělo a na ulici ho chytnul za tričko. O zboží zloděj bojoval.

Auto nemělo rozsvícená světla, policie díky tomu chytla zloděje!

„Tašku nechtěl vydat, až po malé potyčce pochopil, že fyzická síla je moje větší, tak utekl,“ řekl technik Martin Pažout, policie Pardubice. Pachatel se vysmekl, nicméně žena za kasou dohledala zboží do posledního prezervativu.

„Nakonec se prodavačka dopočítala k množství 300 kondomů,“ řekla Lucie Klementová, mluvčí Městské policie Pardubice. Za trestný čin krádeže hrozí pachateli až dvouleté vězení.

Pardubicko se stalo místem, kde si zloději často troufají na podobné zboží. Stále neobjasněná zůstává únorová krádež vibrátorů a kuliček pro ženy. Kradl je muž, který je ženě dával do kabelky. Sám si pak z regálu vzal jen žiletky.

Sourozence nejspíše nechtěla pořídit svému dítěti dvojce, která ukradla 53 prezervativů. Zboží schovali do kočárku. Policie muže a ženu díky pátrání v médiích dopadla. Tohoto zloděje, který málem odnesl 300 prezervativů, ale zatím ne.

Pokud někdo muže na videozáznamech pozná, policie žádá, ať zavolá na linku 158. Pokud by mu krádež vyšla a věříme-li průzkumu, že se Češi milují sedmkrát měsíčně, zboží by mu vydrželo tři a půl roku.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek