Pocta pro Rosického: Tleskal mu stadion a od Arsenalu dostal dárek

Tomáš Rosický

Arsenal vyhrál domácí zápas jasně 5:1, ale fanoušci se mohli těšit i ze vzpomínek. Rosický byl totiž slavnostně uveden do spolu „The 100 Club“, kam patří všichni hráči, kteří za Arsenal odehráli více než stovku utkání.

To český záložník v letech 2006 – 2016, kdy v londýnském velkoklubu působil stihl, takže si mohl zaslouženě užít jedinečné ocenění. Rosický za Gunners nastoupil ke 170 zápasům a vstřelil 19 gólů.

O poločasové pauze si tedy vyslechl ovace fanoušků a od klubového předsedy převzal unikátní čereveno-bílou kravatu jako 75. člen spolku. Rosický se tak zařadil mezi legendy jako byl Thierry Henry, nebo Denis Bergkamp či Robert Pires.

It was also great to welcome back #SuperTom as our half-time guest of honour

Legend. pic.twitter.com/6wl6McMWBS

— Arsenal FC (@Arsenal) 4. února 2018

„Znovu děkuji, vždy jsme měli skvělý vztah. Dres jsem oblékal s hrdostí,“ soukal ze sebe dojatý Rosický pro klubovou televizi.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek