Plzeň vládne na všech frontách, pražská Sparta totálně nestíhá!

František Výborný

Fotbal v Plzni vs. fotbal v Praze

Viktoria Plzeň v nedělním šlágru 13. kola porazila pražskou Slavii a v tabulce s přehledem vede o 14 bodů před druhou Olomoucí. Pavel Vrba zkrátka neohroženě kráčí k dalšímu ligovému titulu.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Nov2017/2068122.jpg?d41d

Naopak pražská Sparta i přes velké letní nákupy a evropské ambice a zaostává. Svěřenci trenéra Stramaccioniho vypadli ze všech pohárů v lize na první Plzeň ztrácí dokonce 17 bodů! Aktuálně pátá příčka nemůže velkoklub takového formátu uspokojovat.

Hokej v Plzni vs. hokej v Praze

Tady se o první místo v extralize Plzeň dělí s brněnskou Kometou, jenže první místo v tabulce zaujímá i její juniorský celek.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Nov2017/2068124.jpg?d41d

A pražská konkurence? Hokejová Sparta momentálně hraje v extralize o udržení a její juniorka na tom rozhodně není o moc lépe.

Hokejová Sparta trenéra už vyměnila a Jiřího Kalouse nahradil František Výborný, ta fotbalová Stramaccionimu stále důvěřuje. Západočeši zkrátka vládnou na všech frontách a Pražané nehrají druhé, ale až tak třetí housle.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek