Plekanec zářil, Voráček nad Jágrem rozhodl. Mrázek také slavil

Útočník Jakub Voráček se s Philadelphií dál veze na vítězné vlně. Flyers tentokrát porazili Floridu 3:2 v prodloužení a vyhráli tak pošesté v řadě. Po základní hrací době rozhodl vítěznou trefou právě Voráček, který svedl mini český souboj s Jaromírem Jágrem, který však znovu nezískal ani jeden kanadský bod. Stejně tak i obránce Panthers Jakub Kindl.

https://www.nhl.com/video/embed/voracek-nets-ot-winner/t-283225286/c-47079803?autostart=false

Za Montreal zazářil Tomáš Plekanec. Český centr byl u obou branek svého týmu. Na první nahrál a druhou sám dal, ovšem na vítězství proti St. Louis to nestačilo. Blues nakonec vyhráli 3:2 a byl u toho také Dmitrij Jaškin, který však vyšel bodově naprázdno.

https://www.nhl.com/video/embed/plekanec-roofs-backhander-on-rush/t-283224608/c-47078503?autostart=false

Jednatřicet střel Winnipegu musel likvidovat brankář Detroitu Petr Mrázek. Svůj tým nakonec dovedl až k výhře po nájezdech. V samostatných stříleních na českého gólmana vyzrál jen hvězdný mladík Patrik Laine. Jedním gólem se na dvoubodové výhře podílel i slovenský útočník Tomáš Tatár.

https://www.nhl.com/video/embed/mrazeks-save-seals-win-in-so/t-283225288/c-47086003?autostart=false

V souboji Chicaga s Arizonou padly celkem čtyři branky, ale všechny zaznamenali hráči Blackhawks. Dvě vstřelil Slovák Marian Hossa. Na druhé straně za Coyotes nastoupil i Martin Hanzal s Radimem Vrbatou, kteří tak nakonec museli snést jen hořkou porážku svého týmu.

Výsledky NHL:

Buffalo – Edmonton 4:3 v prodl.

New Jersey – Vancouver 3:2

NY Islanders – NY Rangers 4:2

Philadedelphia – Florida 3:2 v prodl.

St. Louis – Montreal 3:2 v prodl.

Nashville – Colorado 4:3

Winnipeg – Detroit 3:4 po sam. nájezdech

Chicago – Arizona 4:0

Dallas – Calgary 1:2

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek