Pink splnila sen malé fanynce: Sama byla dojatá k slzám! VIDEO

Začalo to tím, když jí rodiče koupili lístky na koncert Pink v kanadském Vancouveru. Z počátku to bylo myšleno jako vtip, že by si jejich dcera mohla zazpívat vedle svého idolu.

Victoria je však talentová slečna, která se toho chytila a napadlo ji zveřejnit video na Twitteru, ve kterém zpívá svou oblíbenou písničku od Pink. U příspěvku použila trefný hashtag #vicandpink a zpěvačku požádala, zda by si s ní mohla zazpívat na jejím koncertu. Tohoto nápadu se chytili lidé po celém světě a příspěvek obletěl celou Ameriku.

V den koncertu sdělila číslo svého místa a doufala, že si ji Pink nejde v hledišti. Zpěvačka sešla z podia a přišla za Victorií se slovy: „Ty si ta, o které jsem se dočetla ve zprávách? Chceš si něco zazpívat?“ Victoria měla odvahu a začala zpívat. Zpěv malé fanynky Pink dojal a celou dobu jí skládala samou chválu. Nemohla uvěřit, že ve 12 letech dokáže takto zpívat.

Hey @Pink , please let me sing on stage with you in #Vancouver May 12. I’ll be ready! – Victoria (age 12) Share this video and tag #vicandpink to make my dream come true. https://t.co/tlv4FhjtDm #BeautifulTraumaWorldTour @RogersArena #WhatAboutUs pic.twitter.com/FqoYuiekcT

— Victoria Anthony (@vicanthonymusic) 1. května 2018

It happened! #VicAndPink #BeautifulTraumaTour thank you @Pink for making me feel I can do anything. @RogersArena @LiveNation pic.twitter.com/8hkfS4KlDt

— Victoria Anthony (@vicanthonymusic) 13. května 2018

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek