Pekelné natáčení Adamovské: V péřovce ve čtyřiceti stupních!

Zběsilá jízda Adamovské na motorce, kterou diváci Ordinace v růžové zahradě 2 dnes uvidí, se totiž natáčela už na počátku září, a sice v den, kdy padaly teplotní rekordy. A tak zatímco teploměr na sluníčku líznul čtyřicítku, herečky se v zimních bundách snažily přesvědčit samy sebe, že je listopad. „To je tak skoro pokaždé. V létě hrajeme podzim a v zimě jaro. Zkraje jara se často točí svatby, venku je kolem deseti stupňů a my jsme v šatech. Dneska je pro změnu opravdu velké teplo a já mám na sobě bundu, pevnou obuv a na hlavě šátek. Dneska jsme se opravdu zapotily,“ smála se bezprostředně po natáčení herečka.

Jízdu na motorce si ale užila. „Občas na motorce jezdím, ale jen jako spolujezdec. Petr má motorku, a tak pokud máme oba volno a venku láká počasí, rádi vyrazíme,“ prozradila herečka s tím, že řídit těžký stroj by si ale přece jenom netroufla. „Ono se to nezdá, ale je to těžké. Užívám si role spolujezdkyně a řízení přenechávám Petrovi. Věřím mu,“ dodává Zlata Adamovská.

Nepřehlédněte:

Adrenalin v Ordinaci: Herečka se zřítila z mostu! Nechtěla dubléra a riskovala sama

Anna Schmidtmajerová: S Lenkou z Ordinace má společného víc, než by chtěla…

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek