Pečujte o své nehty jako hvězdy! Jaké jsou letošní trendy a co nosí slavní?

Ruce slavných má každý den pod dohledem Frank Schäberle a my máme jeho exkluzivní triky!

„V Evropě je teď největším trendem babyboomer. Nehty vypadají přirozeně. Chtějí ho po mně hvězdy i klienti,“ prozrazuje. Hvězdy si od něj jako od nejslavnějšího nehtového stylisty na světě nechávají dělat ruce na koncerty i filmy.

„Je na něj důležité mít mléčně růžový gel a také jemný přirozeně bílý na špičku nehtu. A prozradím i můj trik – velmi jemný štěteček, kterým zjemníte přechody, aby byly jemné, plynulé,“ říká.

Frank s hvězdami cestuje po světě, a tady u nás chválí u žen preciznost – i u těch, které se u něj učí. „Lidé tady pracují mnohem víc tvrdě, nevzdávají to. A stále trénují, aby dosáhli preciznosti. A to je pro mne jako i jejich školitele pěkné,“ komentuje Frank.

V salonu Alessandro na Smíchově jsme zjišťovali další trendy. V módě jsou mandlové a docela výrazná délka. A teď na podzim je trendy šedá. Pak jsou tu hvězdy, které preferují přirozenost – spoléhají na gel a často právě babyboomer – nemají totiž času na zbyt.

To je výhoda modeláže. Když se jim zlomí nehet třeba před premiérou, dá se v klidu nastavit. Pak se upraví pilníkem a nic se nepozná. Marie Rottrová, Hanka Reinders nebo Kristýna Kloubková se nebojí si s barvami hrát. Okousané se totiž vážně nenosí!

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek