Patricie Solaříková prozradila, co nejlepšího jí do života seriál Ulice přinesl! Nebo spíše koho?

Oblíbená herečka z Ulice Patricie Solaříková v seriálu září už od dětství a doslova se dá říct, že s ním vyrostla. Během účinkování se setkala s mnoha dalšími kolegy a z mnohých se stali její dobří přátelé. Jednou z takových dobrých kamarádek, které poznala, je i herečka a hvězda Tvojí Tváře Aneta Krejčíková (26).

„Novináři mi při rozhovorech často pokládají otázku – Co mi Ulice dala a vzala. Přiznám se, že tohle bilancování nemám moc ráda, protože úplně všechno má svoje pozitiva a negativa (a taky je to teda dost originální otázka). Ale musím říct, že jedno z největších pozitiv Ulice je, že mi přineslo přátelství s Anet,“ napsala herečka ke společné fotografii na sociální síti.

Herečky se společně vyfotografovaly a moc jim to sluší. S čímž pod snímkem souhlasí nejen většina fanoušků, ale i herečtí kolegové z Ulice. Například Michaela Maurerová posílá „pusu oběma“. Je zkrátka vidět, že v Ulici mezi protagonisty vládnou dobré vztahy.

Seriál Ulice sledujte každý všední den v 18:25 na Nově!

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek