Pastrňák asistoval a Boston vyhrál. Pavelec střídal Lundqvista

První třetina patřila Nashům. Ten newyorský Rick totiž otevřel v čase 5:00 skóre a necelé tři minuty po něm vyrovnal jmenovec Riley. Boston dokázal jít ještě před odchodem do šaten do vedení. To zásluhou slovenského obra Zdena Cháry.

Ve druhé třetině už Bruins jasně dominovali. Na 3:1 zvýšil Patrice Bergeron po přihrávce Davida Pastrňáka. Po něm se ve druhé dvacetiminutovce trefil ještě Schaller a vyhnal Henrika Lundqvista z brány. Ondřej Pavelec, který ho nahradil, pak v čase 30:00 inkasoval v oslabení. Překonal ho Bergeron, pro kterého to byl tak druhý zásah v utkání. Na konečných 6:1 pro Bruins uzavřel střelecký účet Sean Kuraly. David Krejčí tentokrát nebodoval.

https://www.nhl.com/video/embed/bergerons-five-hole-wrist-shot/t-293642268/c-57476203?autostart=false

Obránce Toronta Roman Polák zažil dlouhou noc. Zápas s Nashvillem rozhodovaly nájezdy a v nich dal vítěznou branku až v sedmé sérii James van Riemsdyk. Maple Leafs vyhráli 3:2, ale Polák nebodoval.

Výsledky NHL:

Toronto – Nashville 3:2 po nájezdech

NY Rangers – Boston 1:6

Los Angeles – Edmonton 5:2

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek