Parta mužů se bila na nože: Jeden mrtvý, 2 zranění, další v Bohnicích

Napadení v metru

Při večerní potyčce nožem ve Vysokovské ulici v pražských Horních Počernicích zůstalo pořezaných několik mužů. „Incident nám byl oznámen přibližně v půl deváté večer,“ řekl TN.cz mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Na místě našli policisté dva pobodané muže. Záchranáři je ošetřili a odvezli do nemocnice, nebylo to ale zdaleka všechno. O necelou hodinu později se totiž další dva zranění objevili nedaleko. Jeden v ulici Mezilesí a druhý v ulici Generála Janouška, kam se nechal přijít sám ošetřit přímo na výjezdové stanoviště záchranky.

Je více než pravděpodobné, že tito dva muži byli zranění už při bitce ve Vysokovské ulici, nebo těsně poté. Záchranky odvezly všechny čtyři muže do tří pražských nemocnic, nikdo ale dlouho nechtěl komentovat, jak byla jejich zranění vážná.

První informace zveřejnila policie ve čtvrtek odpoledne. Mluvčí Tomáš Hulan potvrdil, že jeden z mužů při potyčce zemřel. Právě nad tímto faktem se spekulovalo už od večera.

Ačkoliv stále není jasné, proč se bitka strhla, jednoho z mužů (25) obvinili z vraždy a z dvojnásobného pokusu o vraždu. Byl převezen do léčebny v pražských Bohnicích, kde nyní zkoumají jeho duševní i fyzický stav.

TN.cz se ozvala i údajná svědkyně incidentu. Tvrdí, že k hádce došlo ve skupince mezi dvěma muži. „Byli pod vlivem drog a nezvládli nad sebou kontrolu,“ uvedla.

Podívejte se na reportáž:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek