PARÁDNÍ VIDEO: Filip Rajmont alias Otík ukázal narozeninový dárek od kolegů z Ulice. Lehnete smíchy!

Silná trojka ve složení Patricie Solaříková, Matouš Ruml a Filip Rajmont baví pravidelně diváky Ulice už několikátým rokem. A stejně tak herci se na place během natáčení pořádně zasmějí. Jejich zkažené klapky nepřestávají bavit, a tak se Uliční tým rozhodl pro Filipa připravit video jako dárek k narozeninám.

To se povedlo natolik, že se s ním nyní sám herec musel pochlubit na sociální síti! Obsah videa znázorňuje celé hercovo působení v seriálu, hlavně ty nejvtipnější momenty v podobě zkažených klapek spolu s Patricií Solaříkovou a Matoušem Rumlem.

Je vidět, že v zákulisí seriálu vládne dobrá atmosféra a přátelský kolektiv. Herci jsou totiž přáteli i ve skutečnosti, Patricie se dokonce objevila na narozeninové oslavě Filipa Rajmonta, která proběhla v Malostranské Besedě v tematickém duchu. Nechyběly tak ani zajímavé kostýmy. Filipovi přejeme dodatečně všechno nejlepší a ještě minimálně dalších 40 let spokojeného života!

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek