Ostuda bundesligové hvězdy! Pokuta za padělání řidičáku

Na hřišti je na něj většinou spolehnutí, za volant byste si s ním ale rozhodně nesedli! Tedy aspoň ne po tom, co na teprve dvadvacetiletého Nabyho Keitu prasklo to, že se v Německu dvakrát pokusil získat řidičák na základě falešného řidičského oprávnění z rodné Guineje.

Informaci přinesl deník Bild s tím, že hráč dostal za svůj prohřešek mastný flastr 415 tisíc eur (asi 10,5 milionu korun). Sám Keita se však nařčení brání, takže o jeho vině či nevině rozhodne až soud.

Tak jako tak se Keita dostal do stejných potíží jako ještě větší bundesligová hvězda Marco Reus. Lídr Dortmundu totiž musel v roce 2014 zaplatiti rovnou 540 tisíc eur za to, bez řidičáku jezdil hned několik let!

Německé policisty už Keita každopádně dlouho dráždit nebude. Po sezoně se totiž stane hráčem Liverpoolu, který zas něj letos v létě vysázel pořádný balík.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek