Ordinace v úterý: Jako dva blbci… Mázl s Rytířem prvně s Alenou na ultrazvuku! VIDEO

Přehrát poslední díl

„Čestmíre, záleží mi na tobě. Já, prostě, nechtěla jsem ti ublížit. Já bych jenom chtěla, aby to bylo všechno jako dřív, aby ses ke mně vrátil,“ pronese Alena v slzách v úterním díle. Mázlova bolest je však stále silná a Alena u něj s omluvou a prosbou o návrat moc nepochodí. Vnitřně rozložen, Mázl přesto dorazí na vyšetření, které je pro miminko i Alenu důležité. Přede dveřmi ordinace alternativní gynekoložky Synkové potká druhého potencionálního otce Karla Rytíře. Je jasné, že konverzace dvou soků po všem prožitém přátelská nebude, taky bude trochu váznout a skončí u problému, kdo vstoupí do dveří ambulance jako první, kdo je vlastně otec číslo 1, nebo blbec číslo 1! Důležité ale je, že oba budou na místě, aby v tu chvíli Alenu podpořili, ať to s ní a mezi sebou mají jakékoliv. Co už se bude dít poté, na to si musíte počkat v úterním 789. díle Ordinace.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Feb2018/2101179.jpg?d41d

Přinese také Květin „souboj“ s Denisou. Dělat ze sebe hlupáka Květa rozhodně nechce a platit byt milence manžela už vůbec ne. Vyzbrojí se právnickou posilou Naďou, která je rázná i cílevědomá a Denisu „zmáčknou“ výhrůžkami! Dámy se toho rozhodně nebojí, jde jen o to, jak zareaguje Denisa. A jak do všeho zasáhne Jonáš, který se s milenkou otce seznámí v nemocnici, kde je nově jako sanitář!

A osudové setkání čeká i na Andreu Hanákovou, které do života prvně vstoupí pacientka Martina, a jen tak z něj neodejde…

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Jan2018/2093272.jpg?76db
Premiérový 789. díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Otec číslo jedna sledujte v úterý 6. února na Nově.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek