ORDINACE TENTO TÝDEN: Pravda pro Lucii a Darka, otrávený Suchý a nová doktorka?

Přehrát poslední díl

Velký den Darka s Lucií je tady. Musí se dostavit na policejní stanici, kde dostanou výsledky testů DNA a zjistí tak konečně pravdu o tom, zda je Bětuška jejich dítě! Celou noc kvůli tomu nesmí, mají strach z toho, co bude. Prožívají velmi těžké chvíle, ale pravdu znát chtějí a ona přichází! Jaká bude? Změní se jim kompletně život? Ustojí to?

Vilík se mezitím trápí, že rodině Vágnerů ublížil – svým přátelům. Je jako tělo bez duše, v práci se nesoustředí a udělá další vážnou chybu! Co se stane?

Simona Lewandowská otevřeně: O problémech s výškou na place i o tom, jak to dopadne s Bělou

Šárka se chce vetřít k Hanákovi do bytu, strávit s ním noc! Předtím však musí z cesty odstranit Andreu. Ví, že by Hanáková mohla jet na seminář, kdyby jí místo uvolnil David Suchý. A tak Šárka opět jedná, Suchého otráví!

Zraněný Mázl se bojí, co ho s věčně rozhádanou dvojicí doma čeká, jelikož se o něj nemá kdo starat, musí nastoupit oni dva. Strach byl oprávněný, střídavá péče Jarmily a Gustava ho totiž bude přivádět k šílenství, oba si totiž bezděky najdou způsob, jak ho totálně zdeptat…

VIDEO Z PLACU ORDINACE: Za přejetého Mázla trpěl kaskadér! Rychlý ale strádá jinak

V Kamenici se objeví atraktivní doktorka Zimová, která se pokusí svést Otu Kováře! Podaří se jí to? Ota je citově rozpolcený, podlehnout by mu možná problém nedělalo. A stane se Zimová novou posilou kamenického týmu?

Jak vše dopadne, co ještě se odehraje? Sledujte 729. a 730. díl 18. a 20. dubna od 20:20 na Nově.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek