ORDINACE TENTO TÝDEN: Nečekaný návrat Marka s Innou, Alenin boj a odplata Květy!

Přehrát poslední díl

Alenu čeká důležité vyšetření miminka na ultrazvuku, u kterého by měl být i otec. Jarmila tlačí na dceru, aby pozvala Mázla, Ema po mámě zase chce, aby tam byl Rytíř. Alena sebere odvahu a navštíví Mázla, aby si s ním promluvila, vysvětlila, proč lhala, omluvila se a pověděla mu, že o něj pořád stojí. Mázl s ní dál odmítá komunikovat, je odmítavý. Na vyšetření nakonec za Alenou dorazí a s ním i Rytíř, který věří, že Alena čeká jeho dítě a on má o něj zájem… Mezi nimi tak vypukne rivalský boj!

Erzetu volají k těhotné pacientce Martině, která se zranila při pádu. Andrea si však všimne modřiny na Martinině tváři a je jí jasné, že žena o svém zranění lže. Podle všeho je obětí domácího násilí. Ostatně má další tajemství, které Andreu velmi zasáhnou…

Květa zajde za právničkou Naďou, ohledně splátky dluhu za „hnízdečko lásky“ bývalého muže. Nechce vše nechat jen tak. Naďa má návrh, výhružkami by mohli Denisu donutit, aby byt prodala a Květě peníze vrátila! Jonáš se mezitím s Denisou seznýmí v nemocnici!

Bibi má se záchrankou vyjet k velmi vážnému případu zraněné ženy. Je to Inna, kterou doprovází Marek. Bibi je v šoku, Hanák ji nabízí, že vzhledem k prožitému, vyjede za ní. Bibi odmítne a vyjede. Setkání s bývalou láskou ji tak nemine!

Švarc se ve službách Hejtmana pokouší zalíbit aktivistům z komunitního centra, problém je ale v tom, že ho na malém městě už kdekdo zná a ví, co je zač. Tentokrát ohrozí Švarcovu falešnou pověst svatouška Lucie a Darek, které do Mraveniště pozvali na kuchařskou prezentaci!

Co víc se bude dít, jak vše dopadne? Odpověď přinesou premiérové díly Ordinace – 789. v úterý 6. února a 790. ve čtvrtek 8. února.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek