Opora Leicesteru má deprese a odmítá hrát: Jak tohle dopadne?

Zdvižené prostředníčky Troye Deeneyho

Mohl hrát v Arsenalu, AS Řím, Barceloně a letos v zimě už to vypadalo dokonce na přesun do Citizens. Tým ale mladého Alžířana považuje za příliš cenného. Všechny nabídky smetl ze stolu a Mahriz má tak utrum. Což není dobrý ani pro samotný Leicester, protože v něm odmítá hrát.

Mahriz v současné chvíli z osobního hlediska zažívá asi nejvíc frustrující část své fotbalové kariéry. To, co ho užírá, je kariérní stagance. Tak moc si přál přestup. Zájemců o jeho služby bylo několik. Velkokluby ze Španělska, Anglie, Itálie. Nejvážnějším kandidátem byl donedávna Manchester City. Už už to vypadalo, že se kluby na všem dohodnou a Mahriz tak bude moc obléci dres vedoucího celku ligy.

Bohužel, dohoda padla. Citizens v čele s Guardilou přišli s velmi štědrou nabídkou. Podle zahraničních zdrojů se měla vyšplhat až na 65 milionů liber, ale lišky si údajně řekli až o 95 milionů, na což Citizens nepřistoupili.

Mahriz, který měl výrazný podíl na předloňském senzačním triumfu Leicesteru v Premier League, si postavil hlavu a nechodí ani na tréninky. Trenérovi Claudu Puelovi chyběl už ve třech zápasech a podle francouzského kouče nenastoupí ani v sobotu.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek