Obviněný pár se pokoušel vraždit již dříve. Motivem byly peníze

Policisté vyšetřují záhadný nález dvou těl

Ještě před vraždou, kterou manželský pár spáchal v létě, se měl dvakrát pokusit o vraždu třicetiletého muže, který byl jejich známý. Pokusy o vraždu vždy fingovali jako dopravní nehodu.

V prvním případě muže srazili autem a z místa nehody ujeli. Ten srážku naštěstí přežil bez vážných zranění. Jen o několik měsíců později mu, podle informací TV Nova, namíchali do kávy omamné látky. Muž pak sedl do auta a havaroval do stromu. I tentokrát naštěstí přežil.

Manželskému páru tato zjištění už nepohorší, neboť je za brutální vraždu čeká až výjimečný trest. V souvislosti s tímto případem policie obvinila i dalšího muže, který měl páru pomáhat se zařizováním pojistky pro potenciální oběť. Pokud by se vražda podařila, všichni tři by získali dohromady asi milion korun.

Potenciální oběť měla podezření, kdo se ji snažil zabít, ale vše nahlásila až poté, co byl pár vzat do vazby.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek