O dalšího Čecha v NHL není zájem! Jakub Nakládal je volný

Aleš Hemský

Další český hokejista minimálně na chvíli opouští brány NHL. Obránce Jakub Nakládal byl umístěn na listinu volných hráčů a pokud o něj neprojeví žádný jiný tým zájem, bude hrát pravděpodobně na farmě v AHL.

Není jediným Čechem, který se svému týmu nehodil. Brankář Ondřej Pavelec nadále setrvává na farmě v Manitobě a za Winnipeg si letos ještě nezachytal. Ani obránce Jakub Kindl neodehrál v tomto ročníku jediné utkání v NHL, stejně, jako Zbyněk Michálek. Jeho bratr Milan šel mezi zálohy Toronta zase až po pěti zápasech.

Spekuluje se také nad rolí Petra Mrázka. Před sezonou se hovořilo, že by se mohl stát jedničkou Detroitu. Jenže zkušený Jimmy Howard chytl druhý dech a o post brankáře číslo jedna se statně pere. V Nashvillu se zase přes finskou hvězdu Pekka Rinneho neprosadil Marek Mazanec, který po dvou utkáních rovněž zamířil až do druhé nejvyšší zámořské soutěže.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek