Novopečená matka Emma šokovala svým tělem. Takhle vypadá kráska 10 dní po porodu! FOTO

Galerie: GALERIE: Modelka ukázala fotku deset dní po porodu. Lidé jsou pobouřeni!

Emma McVey – 3

Emma McVey – 5

Emma McVey – 4

Emma McVey – 2

Emma McVey – 6

Emma McVey – 7

Emma McVey přivedla v druhé polovině ledna na svět syna Chestera. Netrvalo dlouho a mladou modelku terorizují další matky. Kritikou jí nešetří! Proč? Kvůli její postavě.

Modelka Emma byla vždy velmi drobná a během těhotenství přibrala třináct kilo. Hned po porodu ale chtěla přebytečná kila shodit a sama podle deníku Independent tvrdí, že se jí to povedlo díky vyváženému jídelníčku a nápojům, které pomáhají odbourat tukové zásoby.

Mladá maminka porodila teprve nedávno a při zveřejnění fotky, kdy to bylo přesně 10 dní po porodu, se zvrhla na její hlavu všechna kritika. Nejen matky jí vyčítají, že ostatním matkám vytváří nesplnitelná očekávání. Když uvidí Emmu, budou chtít být také tak rychle štíhlé. A když to nepůjde, přijde deprese. Je nutné si proto uvědomit, že každé tělo je jiné, reaguje jinak a spaluje jinak a s porodem se vyrovnává také individuálně. Nejhorší je, se srovnávat s druhými!

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek