Nové detaily zmizení Andrey. V únosu "nejede" jen manžel!

Andrea a Miroslav Vlčkovi - únos exmanželky

Andrea Vlčeková z Hlohovce je nezvěstná už skoro dva roky – zmizela 13. prosince 2016 před školkou, kam vedla dítě. Městské kamery přitom zachytily nejen auto únosců, ale i jakési doprovodné vozidlo, píše portál tvnoviny.sk.

A dodává, že kromě manžela zmizelé ženy měli mít v únosu prsty ještě další tři muži. Všichni jsou prý už také za mřížemi – jeden je souzený v Rakousku za krádež, druhý je ve vazbě pro jinou násilnou trestnou činost. A ten třetí prý sedí v cele právě kvůli zmizení Andrey Vlčekové.

„Vyšetřovatel rozšířil obvinění o další tři osoby, které jsou obviněné ze zbavení osobní svobody, spáchaného navíc jako organizovaná skupina s cílem získání značného prospěchu,“ uvedl mluvčí slovenského policejního prezidia Michal Slivka.

Andreu prý tito muži unesli na pokyn jejího manžela Miroslava. Pár měl spory o majetek, Andrea prý dokonce proti Miroslavovi svědčila v jiných trestních věcech. Vlček nicméně tvrdí, že s jejím zmizením nemá nic společného. Na dobu únosu má alibi – když Andrea zmizela, seděl v kavárně.

Trojice únosců Vlčekovi měla Andreu předat až později. On jí měl nutit, aby na něj přepsala podíly ve společných obchodech. Není ovšem jasné, co se s Andreou stalo pak.

Podle nových důkazů prý ovšem Vlček neměl v plánu Andreu jen unést, ale právě i zabít. Mohlo by tak jít o úkladnou vraždu.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek