Nová jednička pro fotbalovou Spartu! Supertalent je zpátky

Talentovaného slovenského gólmana poslala Sparta na hostování do Bohemians a třiadvacetiletý rodák z Banské Štiavnice se stal objevem podzimu. I díky jeho parádním výkonům se podceňovaný klub z Ďolíčku držel a drží v horní polovině tabulky.

Vedení Sparty svého hráče zřejmě bedlivě sledovalo a už po půlce sezony se chystá návrat zpět na Letnou. Znamená to snad ohrožení pozice Tomáše Koubka či Davida Bičíka?

Kdyby o tom Sparta neuvažovala, jistě by Budinského nechala chytat v Bohemce první ligu. Bylo by to pro něj jistě lepší než zápasy za třetiligové „béčko“. A tak zřejmě s příchodem jara opravdu nastane střídání v brance.

I „klokani“ už za Budinského našli náhradu. Ze Slavie se do týmu vrací Martin Berkovec a zřejmě se stane novou jedničkou zelenobílých.

A aby nebylo přesunů gólmanů málo, do Edenu přichází Přemysl Kovář, který naposledy chytal v Bulharsku za Černo More Varna.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek