NOVÁ AMERICKÁ KRÁSA? Film Suburbicon popisuje americký sen jako nejhorší noční můru!

Suburbicon, v němž hlavní role ztvárnili herci Matt Damon a Julianne Mooreová, se odehrává ve stejnojmenném americkém městečku. Zdejší poklidný život naruší nejprve série neuvěřitelných zločinů a především reakce místních obyvatel na černošskou rodinu, která se nově přistěhovala.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Oct2017/2057996.jpg?d41d

Je zvláštní, že film vznikal v době, kdy se v Charlottesville v americkém státě Virginia uskutečnil pochod příznivců americké radikální pravice. Dvacetiletý neonacista pak autem vjel do davu odpůrců bělošských radikálů, zabil jednu ženu a dvě desítky osob zranil. To ukazuje, že rasové napětí v Americe stále nezmizelo.

Damon ve filmu Suburbicon ztvárnil hrdinu jménem Gardner Lodge, jehož trápí dluhy a pomalu se mu rozpadá rodinný život. Manželka v podání Julianne Mooreové je upoutaná na invalidní vozík a událost, která to zapříčinila, dává Lodgeovi za vinu. Mooreová ve snímku ztvárnila dvojroli – kromě manželky hraje ještě její dvojče Margaret, kterému skrytě závidí jeho normální život.

Snímek přijde do českých kin 9. listopadu 2017, a to si nesmíte nechat ujít!

NEPŘEHLÉDNĚTE:
GEORGE CLOONEY a MATT DAMON vyhlašují útok na Oscary: Jeden z nich bude stát před kamerou a druhý za ní! Bude to film roku?

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek