NEZKROTNÁ Leona Machálková: K čemu ji vyhecoval Dejdar? Pořádně to rozparádila!

tvoje tvář má známý hlas

Už po vylosování této skandální mladé zpěvačky na kole štěstí bylo více než jasné, že Leona bude po JLo a Blondie opět velmi sexy. Stejnou interpretku a pověstné „létání na kouli“ si už v první řadě vyzkoušel Adam Mišík, ve druhé řadě ji předvedla půvabná Anička Slováčková. Oba zpěváci jí byli věkově velice blízko. Leona to bude mít v tomto bodě daleko těžší. Ztvárnit zpěvačku, která je o polovinu mladší než ona sama, bude velká výzva! Jak jí to bude slušet?

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Sep2017/2050849.jpg?d41d

Už tuto sobotu ji čeká trochu náročnější pěvecká disciplína – svěží popová princezna, která na sebe kdysi upozornila jako Hannah Montana. „Takhle sebevědomou píseň jsem ještě nikdy v životě nezpívala,“ prozradila. Přes všechnu její sebekritiku to však vypadá, že na to skutečně má. Když své vystoupení nacvičovala, ukázala, s jakou lehkostí dokáže zpívat s jemným hlasem a drsnou vizáží.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Oct2017/2057194.jpg?d41d

Oblíbený bavič Martin Dejdar v zákulisí rovněž dostal možnost nabídnout Leoně něco ze svého hereckého umění. Jak můžete vidět ve videu z přípravy natáčení, možná jí daroval veškeré herecké umění světa! Přitom to na začátku vypadalo beznadějně. „Ukaž, jak jsi drsná,“ požádal zlínskou rodačku. Jenomže jak můžete vidět ve videu, moc se jí nedařilo nalézt tu správnou neurvalost. Ale pak to přišlo a je pravděpodobné, že ani Leona se nemohla poznat. „Jsem nezkrotná a jsem svá. Vždycky dostanu 10/10, protože jsem tak půvabná!“

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Nov2017/2066092.jpg?d41d

Za svůj výkon si od seriálového Ozzáka vysloužila uznalý potlesk. Podaří se jí roztleskat i diváky Tvojí tváře?

Podívejte se na video z přípravy, které vás skvěle navnadí, a nezapomeňte se v sobotu dívat na další díl oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas! Už od 20:20 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek