Nezaměstnaný rebel Jiří Hudler volal do Vsetína. Vrátí se domů?

Jiří Hudler

Na začátku října přišel Blesk s tím, že Jiří Hudler pořádně vyváděl na palubě letadla – posilněn alkoholem. Po personálu chtěl drogy a byl velmi hlučný. Nakonec si pro něj přišla policie.

Hokejista, který vyhrál v roce 2008 Stanley Cup s Detroitem, v NHL odehrál 708 zápasů s bilancí 164+246 a nechyběl mimo jiné ani na třech mistrovství světa, je od července bez angažmá. To mu vypršela smlouva s Dallasem, ve kterém nijak neoslnil a trápily ho zdravotní potíže.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Jul2017/2020793.jpg?d41d

Nabízí se tedy otázka, co bude s Hudlerem dál. Že by se vrátil do Vsetína, který ho vychoval pro velký hokej. Hudler už s klubem mluvil, ale… „Před měsícem jsme byli v kontaktu, volal mi, že by rád na Vsetíně trénoval, ale podle posledních zpráv na tom ještě není zdravotně v pořádku,“ prozradil v rozhovoru pro klubový web Radim Tesařík, bývalý Hudlerův spoluhráč a současný manažer VHK.

Jiří Hudler tedy domů chce, bude trénovat. Zasáhne však do zápasů? „Co se však týče jeho velkého návratu, tak ten je ve hvězdách. Momentálně tu máme kádr, který jsme poskládali, a hráči musí pochopit, že jim věříme a sázíme na ně,“ dodal Tesařík.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek