NESTYDA: Modelka odhodila stud a ukázala je přímo na pláži!

Tahle sexbomba rozhodně nepatří mezi nějaké upejpavé stydlivky. Ráda se předvádí, ráda se ukazuje a nepromarní žádnou příležitost, když se může svléknout a trochu se blýsknout, v médiích. Její instagramový profil je plný hodně pikantních fotek, u kterých žádný mužský nezůstane klidný.

Před nedávnem to ale možná trochu přehnala a ukázala o něco víc, než chtěla. Nebo to byl záměr? Těžko říct u téhle kontroverzní modelky. Když si totiž pohrávala s fotbalovým míčem na pláži v Miami na Floridě, nezapomněla se na to pořádně vyfiknout. Vysoké podpatky a těsné bikiny byly zárukou toho, že novináři dřív nebo později uloví fotku, při které se vám orosí čelo.

Claudia se totiž neustále ve svých titěrných kalhotkách ohýbala, a tak se přítomným novinářům podařilo zvěčnit její vyšpulené pozadí. Stačilo málo a bývala modelka mohla mít z ostudy ušitý kabát. No, alespoň si bude fotku moci přidat do své instagramové sbírky, kde se tato fotka mezi ostatními ztratí, ani nemrknete.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek