Neskutečné sólo! Chlapík z Bornea to napálil jak Bolt, navíc dal gól

Tomuhle chlapíkovi by možná záviděl i rekordman mezi sprintery Usain Bolt. Puhiri se totiž v indonéské lize prezentoval fantastickou rychlostí, díky níž nejprve naprosto bez problémů doběhl před obráncem zdánlivě ztracený míč.

K famóznímu sólu nastartoval poblíz vlastního pokutového území. Díky svému zrychlení poblíž púlící čáry doběhl balón, ale ani potom nebylo všemu konec.

Míč mu sice trochu utekl, ale z toho si Puhiri nic nedělal. Ze své rychlosti neztratil ani chlup, a tak proti němu neměl nárok ani brankář. Tomu dokonce fotbalista udělal kličku a pak už před ním zívala prázdná brána. A do té bez problémů zakončil.
https://www.youtube.com/embed/CQ-iur99a4U

Ne, ani teď nepadl vysílením a nečekal, až se na něj sesypou spoluhráči. Naopak nastartoval k dalšímu sólu a už upaloval oslavovat gól směrem k fanouškům.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek