NESKUTEČNĚ SEXY! Herečky z Ulice se proměnily v modelky. Podívejte se, jak jim to seklo na molu!

Na netradiční módní přehlídce v Bránickém divadle se místo topmodelek prošly herečky a zpěvačky. A aby to bylo zábavné i pro lidi, kteří nejsou zas až tak velkými fanoušky módy a nechtějí se jenom dívat, jak se modelky v extravagantních róbách sterilně procházejí po mole s kamenným výrazem, byla přehlídka ozvláštněná o hudební čísla a různé netradiční rekvizity.

Přehlídkou provázela Ilona Svobodová, kterou znáte jako dobrosrdečnou Jitku Farskou z Ulice. Na molu se proměnila ve svůdnou femme fatale v dlouhých černých šatech s rozparkem. No řekli byste to do ní? V rafinovaných šatech také dávala na odiv svá tetování.

Přehlídky se ale účastnily také další herečky Ulice – Jana Bernášková, Zuzana Slavíková a Jana Slováková. Jak jim to slušelo? podívejte se na videu!

Na reportáž z originální módní přehlídky se podívejte ve čtvrtek od 21:35 v pořadu Prásk! na Nově! a v sobotu v pořadu Volejte Novu.

Nepřehlédněte:
Zákulisí focení: Takhle nedbale sexy jste Rozinu ještě neviděli!
BYLI JSME U TOHO: Ilona Svobodová má další tetování! Neuvěříte, kdo jí ho tetoval!

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek