Nelida vyhodil fenku a štěně do lesa. Ujmete se jich?

Psy někdo přivázal v Kunraticích, málem zemřeli

Štěňátko podle všeho zachránila jeho zvědavost, protože vykouklo z lesa právě ve chvíli, kdy kolem projíždělo auto. Posádka vozu odhozené mládě zpozorovala, vytáhla z podrostu a odvezla do jabloneckého útulku Dášenka.

To ovšem nebyl konec příběhu. Zachránci štěněte totiž nedaleko zahlédli ještě dalšího psa, toho se jim ovšem nepodařilo najít a přivolat.

Do lesa se tak vypravili pracovníci útulku, kteří ovšem ani po hodinovém hledání neslavili úspěch. A protože se stmívalo, odešli z lesa u obce Koberovy s nepořízenou.

Celý příběh má ovšem šťastný konec. Fenka totiž nezůstala nepolapitelná příliš dlouho. Ve středu ji do útulku přivezl muž, který bydlí asi kilometr od místa, kde byla naposledy viděna. Oba psí „trosečníci“ nyní čekají v útulku na nové páníčky.

Pokud byste se chtěli těchto nebo dalších pejsků ujmout nebo útulek podpořit, volejte na telefonní číslo 606 472 619. Peněžní příspěvky můžete směřovat na účet 78-5801360287/0100.

Author: Mediafax

Zprávy převzaté z agentury Mediafax. Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky.

Sdílet příspěvek